لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS68TI10M بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68TI10M

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI10M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI10M از سری 6 بوش و ساخت کشور آلمان است که توسط شرکت بوش روانه بازار شد. این دستگاه نیز همانند دیگر محصولات بوش از کیفیت بالایی برخوردار است. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن در منابع انرژی و آب نیز از ویژگی این ظرفشویی است. این مدل بوش از ویژگی‌های مختلفی برخوردار است که ما در ادامه به ذکر برخی از آن‌ها می‌پردازیم. ماشین ظرفشویی 14 نفره SMS68TI10M به دلیل این که برچسب انرژی ++A دارد بنابراین مصرف آب و انرژی بهینه‌ای دارد. این دستگاه در هر بار شستشو تنها به میزان 9.5 لیتر آب نیاز دارد. رنگ بدنه این ظرفشویی استیل است که به آشپزخانه شما زیبایی خاصی می‌دهد. در این ماشین ظرفشویی سه سبد کشوی پیشرفته VarioFlex قرار گرفته که دارای انعطاف پذیری بالایی است. علاوه بر این اندازه سبدها خیلی بزرگ و به رنگ سیلور است. ظرفیت و گنجایش کشوهای VarioDrawer این وسیله نیز برای انواع ظروف بزرگ و کوچک ساخته شده‌ است. بنابراین می‌توانید ظروف بیش‌تری را در زمان کوتاهی شستشو نمایید.

سایر قابلیت‌ها و ویژگی‌های ظرفشویی SMS68TI10M

1- فناوری ActiveWater
ماشین ظرفشویی مبله از تکنولوژی ActiveWater بهره می‌گیرد تا حداکثر کارایی را داشته باشد. عملکرد این فناوری به گونه‌ای است که با گرم کردن سریعتر و به کار گرفتن تکنولوژی فیلتر پیشرفته و توزیع هدفمند آب، در مصرف آب و انرژی نتایج فوق‌العاده‌ای دارد.

2- سنسور آب
سنسورهای مختلفی در این ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره  قرار گرفته است. سنسور آب درون این دستگاه، وزن ظروف را محاسبه می‌کند تا میزان دقیقی از آب برای شستشو مصرف شود. بنابراین ظروف کمتر با مقدار آب کم‌تری شستشو می‌شوند و در نتیجه مصرف آب و برق بهینه‌ای خواهید داشت.

ظرفشویی بوش 14 نفره

3- سیستم AquaSensor
این مدل از تکنولوژی AquaSensor استفاده می‌کند تا میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را تعیین کند. اگر مقدار کثیفی آب کم باشد مجدد از آن در شستشو استفاده می‌شود. پس در هر بار شستشو به میزان 4 لیتر در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.

4- حفاظت از ظروف
با توجه به این که برنامه‌ی Class 40 cْ در این دستگاه گنجانده شده است بنابراین ظروف شیشه‌ای خیلی تمیز و بدون لک تحویل می‌دهد. با این حال بدون نگرانی از صدمه و آسیب به ظروف، کار خود را انجام دهید.

5- موتور قدرتنمد SuperSilence
موتور SuperSilence تعبیه شده در این مدل، عملکرد خوبی دارد. این موتور با تولید 42 دسی بل، فوق‌ العاده آرام است به طوری که عملکرد بدون صدا را تضمین می‌کند. در نتیجه از این ماشین ظرفشویی در طول شبانه روز می‌توانید استفاده کنید.

6- تکنولوژی AquaStop
سیستم ضد نشت آب AquaStop جلوی آسیب‌های احتمالی آب به ظرفشویی را می‌گیرد. بنابراین خیال شما را از ایمن بودن شستشو راحت می‌کند. همچنین قفل کودک نیز جهت آسایش بیشتر شما در این مدل قرار گرفته است.
برای راحتی شما، انواع امکانات و برنامه‌های اتوماتیک در این مدل تنظیم شده است. همچنین ماشین ظرفشویی بوش مدل  SMS68TI10M امکانات دیگری نظیر نمایشگر LED، سنسور تشخیص تعداد ظروف، سنسور تشخیص میزان آب، سیستم صوتی پایان برنامه، تاخیر در شروع برنامه، خشک کن اضافی، نصف شوی و سیستم آب هیدرولیک دارد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2632 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال280 کیلو وات
میزان صدا40 دسی بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها سیستم صوتی پایان برنامه - قفل کودک - تاخیر در شروع برنامه از 1 تا 24 ساعت - سنسور تشخیص تعداد ظروف

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه