ظرفشویی بوش SMS68TI10M بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68TI10M

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI10M

ظرفشویی بوش SMS68TI10M از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ساخت آلمان هست. این ماشین ظرفشویی مبله از باکیفیت‌ترین و کارآمدترین های ماشین ظرفشویی بوش تولید شده با آخرین تکنولوژی روز اروپا می‌باشد. ظرفشویی بوش با بدنه‌ای به رنگ استیل در آشپزخانه منزل شما زیبایی خاصی پدید می‌آورد و دارای برچسب انرژی +++A است که از مصرف انرژی و مصرف آب پایینی برخوردار است. میزان مصرف آب در ظرفشویی بوش SMS68TI10M فقط 9.5 لیتر در هر سیکل شستشو است.

 این ماشین ظرفشویی سیلور رنگ بوش دارای 3 سبد کشویی از نوع Vario Flex و قابل انعطاف بوده و شما می‌توانید ظروف بیشتری را در آن جای دهید. این سبدها در سایز XXL(خیلی بزرگ) و به رنگ سیلور می‌باشند. 

ActiveWater

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین ظرفشویی بوش

بصرفه بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش و تکنولوژی نوآورانه Active Water بکار رفته در این مدل ماشین ظرفشویی مبله bosch حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و همچنین ماشین ظرفشویی بوش کاملا با محیط‌ زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل این ظرفشويی 14 نفره بوش با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. سنسور بکار رفته در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

مناسب بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. ظرفشویی بوش SMS68TI10M با ظرفیت و گنجایش کافی برای شست‌ و شوی مقدار زیادی از ظروف را دارد که برای یک میهمانی 14 نفره کافی است. کشوهای موجود در این ظرفشويی 14 نفره بوش فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد. در دو طرف کشوی این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 نیز فضایی برای وسایل کوچک دارید.

Aqua Sensor

تکنولوژی AquaSensor بوش

سیستم AquaSensor موجود در این مدل میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

شستشوی ظروف بسیار نازک و ظریف شیشه‌ای شما مانند کریستال‌ها بدون هیچ صدمه و آسیبی از مزیت‌های برتر این ماشین ظرفشویی مبله بوش می‌باشد. همچنین، با استفاده از برنامه‌ی Class 40 cْ نیز شما می‌توانید ظروف شیشه‌ای خود را بسیار تمیز و کاملا خشک در اختیار داشته باشید. مصرف انرژی خشک کن A ظرفشویی TI10M و سیستم Extra Dry موجود در آن می‌تواند هر نوع لباسی را به بهترین شکل خشک کند.

SuperSilence

SuperSilence: ماشین ظرفشویی بوش بسیار آرام با 42 دسی بل صدا 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدا، ظرفشويی 14 نفره بوش SuperSilence بسیار آرام است. ویژگی بکار رفته در ظرفشویی بوش باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی ست.

شرکت بوش با سیستم Aqua Stop و ضمانت آسیب‌های ناشی از قطعی و نشتی آب، همراه همیشگی شما بوده و حتی جهت ایمنی و آسایش خیال شما، قفل کودک را نیز در مدل SMS68TI10M قرار داده است.

به منظور ایجاد راحتی بیشتر مشتریان، برنامه‌های اتوماتیکی در این دستگاه نصب شده است. یکی از کاربردی‌ترین این برنامه‌ها، شروع با تاخیر شستشو از 1 تا 24 ساعت می‌باشد که می‌توانید با استفاده از آن، زمان شستشوی ظروف را بر اساس نیاز و میل خودتان تعیین کنید.

همچنین مدل TI10M با داشتن نمایشگر LED زمان نیاز به پر کردن نمک و مواد شوینده مکمل شستشو را نشان داده و باقیمانده را نیز مشخص می‌کند.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 6
رنگاستیل
مصرف انرژی++A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت14 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
میزان مصرف آب در سال2632 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال280 کیلو وات

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا40 دسی بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی ها سیستم صوتی پایان برنامه - قفل کودک - تاخیر در شروع برنامه از 1 تا 24 ساعت - سنسور تشخیص تعداد ظروف

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS68TI10M

ظرفشویی بوش SMS68TI10M