لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اجاق گاز صفحه بوش PRS9A6D70 بزرگ‌نمایی

اجاق گاز صفحه بوش PRS9A6D70

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

اجاق گاز صفحه بوش PRS9A6D70

اجاق گاز صفحه PRS9A6D70 از سری 8 محصولات بوش است جنس صفحه این محصول شیشه‌ای سرامیک بوده و طوری طراحی شده که در برابر گرما بسیار مقاوم است. این صفحه شیشه به راحتی با اسپری همه‌کاره و یک دستمال مرطوب تمیز و براق می‌شود. یکی از قابلیت‌های این اجاق گاز تنظیم درجه حرارت است که دارای 9 درجه مختلف می‌باشد.

رنگ این اجاق گازمشکی می‌باشد که با طراحی زیبایی که دارد مناسب هر نوع آشپزخانه و هر نوع سلیقه‌ای می‌باشد. شرکت بوش جهت فراهم کردن آرامش خیال شما، ترموکوپل را در این گاز صفحه شیشه‌ای بوش تعبیه کرده‌است که به محض خاموش شدن شعله، جریان گاز را قطع می‌کند و از نشتی آن در محیط جلوگیری می‌کند. برای مثال، هنگامی که غذای شما به جوش آمده و از ظرف لبریز می‌شود و شعله را خاموش می‌کند، جریان گاز فورا قطع می‌شود و این یکی از بهترین سیستم‌های نصب شده در این صفحات برای تامین ایمنی شما و خانواده شماست. این دستگاه دارای 5 شعله به اندازه‌های مختلف می‌باشد که شامل دو شعله متوسط، 2 شعله کوچک و یک شعله بزرگ مخصوص قابلمه‌های بزرگ و پلوپز است. و همچنین دارای 3 شبکه چدن برای محافظت از شعله‌ها می‌باشد. قابل‌ذکر است تمام اجزای این اجاق گاز قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است.بهترین ویژگی این اجاق گاز این است. 

شعله‌های این گاز مجهز به سیستم امنیتی می‌باشد که در صورت خاموش شدن گاز و نشت به سرعت جریان گاز قطع می‌شود. همچنین تعبیه شدن فندک خودکارروی این گاز بوش

سهولت در آشپزی و صرفه‌جویی در هزینه ناشی از خرید فندک یا کبریت را برای شما به ارمغان می‌آورد.یکی از ویژگی‌های این صفحه گازی داشتن فندک آن است که شما دیگر نیازی

به استفاده از کبریت و فندک‌های دستی ندارید و خیلی راحت و سریع با فندک شعله را روشن می‌کنید.

اجاق‌های صفحه‌ای یکی از راه‌حل‌‌های کارآمد برای رفع مشکل کمبود فضا در آشپزخانه هستند. این نوع اجاق‌گازها روی کابینت نصب می‌شوند و جای زیادی را در خانه اشغال نمی‌کنند.

اجاق صفحه PRS9A6D70 بهترین انتخاب برای یک خانواده پر جمعیت می‌باشد.

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
طول52.7 سانتی متر
وزن22 کیلو گرم
رنگمشکی
تعداد شعلهپنج شعله
ترموکوپلدارد
نوع اجاقگازی
عرض91.6 سانتی متر
صفحه کنترل لمسیدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اجاق گاز صفحه بوش PRS9A6D70

اجاق گاز صفحه بوش PRS9A6D70