لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
گریل بوش PKU375CA1E بزرگ‌نمایی

گریل بوش PKU375CA1E

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

گریل بوش مدل PKU375CA1E

در میان ابزارهای مختلفی که برای طبخ غذا وجود دارد، تعدادی از آنها هستند که در تهیه غذایی سالم کاربرد دارند. گریل یکی از این ابزارهاست که بدون استفاده از روغن یا با اندکی روغن می‌توان از آنها استفاده کرد و پخت و پز انواع غذاهای متنوع را انجام داد. گریل بوش مدل PKU375CA1E از سری 2 محصولات بوش است که دارای ضمانت نامه رسمی شرکت بوش سرویس بوده و خدمات پس از فروش آن بر عهده این شرکت می‌باشد. گریل بوش مدل PKU375CA1E دارای 24 ماه گارانتی شرکت بوش سرویس است.

گریل بوش

این گریل بوش از جمله محصولات توکار می‌باشد و دارای عرضی برابر با 30 سانتی‌متر است که این قابلیت را فراهم آورده تا در کنار آن دیگر محصولات توکار خود را قرار دهید. این صفحه گریل به گونه‌ای طراحی شده است که برای هر آشپزخانه‌ای مناسب باشد و چهره آشپزخانه شما را زیباتر کند. بر روی این صفحه در پوشی قرار می‌گیرد که جنس  آن شیشه سرامیکی است و کار تمیز کردن گریل را بسیار آسان کرده است. در داخل این گریل سنگ‌هایی به کار رفته است که کمک می‌کند این گریل در زمان کوتاه‌تری گرم شده و از سویی دیگر گوشت‌ها و دیگر مواد غذایی به خوبی بر روی آن طبخ خواهند شد. همچنین این سنگ‌ها حرارت را به طور یکنواخت پخش کرده و با وجود این قابلیت مواد غذایی به خوبی پخته و برشته می‌شوند. بنابراین با استفاده از این گریل کباب‌هایی خوشمزه و برشته می‌توانید درست کنید از صرف غذای خود لذت ببرید. از سویی دیگر برای افرادی که می‌خواهند غذایی سالم داشته باشند با این صفحه گریل می‌توانند انواع گوشت را مزه‌دار کرده و بر روی آن کباب کنند و یا سبزیجات کبابی را بر روی آن طبخ کنند. این کباب‌پز دارای 9 سطح گرمایی است که با توجه به مواد غذایی و نوع پخت آنها می‌توانید دمای مورد نظر را تنظیم کنید. پنل کنترل این محصول به صورت الکترونیکی است و دارای ولوم تنظیم دماست این صفحه دارای قفل کودک بوده و خطر استفاده را برای کودکان شما کاهش خواهد داد.
با داشتن گریل بوش مدل PKU375CA1E مهمانی‌های خود را با غذاهایی خوشمزه برگزار کنید و یا با استفاده از آن برای خود و خانواده غذاهایی سالم آماده کنید.

مشخصات

کشور سازندهایتالیا
طول52.7 سانتی متر
سایر ویژگی هاقابل ترکیب با همه صفحه ها با طراحی آسان - پوشش شیشه ای مشکی جدا شدنی - صفحه نمایشگر الکترونیکی - دارای چراغ روشن بودن دستگاه
وزن12 کیلو گرم
رنگمشکی
عرض30 سانتی متر
صفحه کنترل لمسیندارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

گریل بوش PKU375CA1E

گریل بوش PKU375CA1E