لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اجاق صفحه برقی بوش PKM875DP1D بزرگ‌نمایی

اجاق صفحه برقی بوش PKM875DP1D

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • مشکی

4,140,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اجاق صفحه برقی بوش مدل PKM875DP1D

اجاق صفحه برقی بوش مدل PKM875DP1D  از سری 8 محصولات بوش است این اجاق برقی با رنگ مشکی و جنس صفحه سرامیک به بازار عرضه گردیده‌است. وزن این صفحه برقی 11 کیلوگرم وابعاد آن 80*53*20 (طول، عرض، ضخامت) یکی از ویژگی‌های بارز  این مدل اجاق صفحه برقی بوش مقاوم بودن آن در برابر گرما و سرما است و با ریختن آب سرد و گرم نمی‌شکند.

اجاق صفحه بوش مدل PKM875DP1D  مجهز به 5 محدوده پخت می‌باشد و نکته قابل توجه این‌است که یک سمت از محدوده‌های آن ترکیبی است و شما می‌توانید از این قسمت به صورت جداگانه استفاده کرده و یا دو شعله را باهم ترکیب کنید. این قابلیت برای زمان‌هایی که مهمانی دارید و میخواهید از ظرف‌های بزرگتر برای آشپزی استفاده کنید بسیار مناسب است.

از دیگر ویژگی‌های اجاق صفحه برقی بوش تنظیم اتوماتیک 17 برنامه گرمایی می‌باشد. تا زمانی که اجاق صفحه خاموش است دکمه خاموش / روشن، آن روشن است. اما به محض روشن شدن صفحه 17 عملکرد آن نشان داده می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از دکمه Direct Select برنامه مورد نیاز خود را انتخاب کرده و تنظیم کنید.

صفحه برقی بوش PKM875DP1D دارای سوییچ اصلی، سوییچ ایمنی، نمایشگر دیجیتال، نشانگر دیجیتال 2 مرحله‌ای و تایمر می‌باشد. همچنین، عملکرد restart آن باعث آسان‌تر شدن آشپزی شما می‌شود.

از مهمترین ویژگی این مدل اجاق صفحه برقی بوش برنامه Sprint است. با این برنامه شما می‌توانید مقادیر زیاد آب و مایعات را 20 درصد زودتر جوش می‌آورد. با وجود متعدد بودن برنامه‌های این صفحه سرعت آشپزی شما بالا می‌رود برای مثال شما می‌توانید 12 لیتر آب را با سرعت 3 برابر بیشتر از اجاق صفحه‌های قدیمی به جوش آورید. ‌

 

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
طول53 سانتی‌متر
سایر ویژگی هانمایشگر الکترونیک - تایمر خاموشی برای هر محدوده پخت - 17 سطح توان - قابلیت محافظت هنگام تمیز کردن
وزن11 کیلو گرم
رنگمشکی
تعداد شعلهپنج شعله
نوع اجاقبرقی
عرض80 سانتی‌متر
تایمردارد
صفحه کنترل لمسیدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اجاق صفحه برقی بوش PKM875DP1D

اجاق صفحه برقی بوش PKM875DP1D