لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اجاق صفحه برقی بوش PIV675N17E بزرگ‌نمایی

اجاق صفحه برقی بوش PIV675N17E

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • مشکی

7,560,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اجاق صفحه القای بوش PIV675N17E

صفحه سرامیک برقی بوش مدل PIV675N17E  از سری 8 محصولات توکار بوش ساخت کشور اسپانیا می باشد، این اجاق گاز صفحه القایی بوش با عرض 60 سانتی متر به رنگ مشکی دارای 4 محدوده القایی پخت می‌باشد که 2 محدوده پخت آن Flex Induction است. این که آیا شما از یک ظرف یا چندین ظرف استفاده می کنید، می توانید یکی را پشت سر بگذارید یا آنها را کنار بگذارید. با تشکر از FlexInduction توسط بوش، شما حق انتخاب دارید. همانطور که نجاییکه محدوده‌‌های القایی کف ظرف را گرم می‌کند، شما می توانید در هر منطقه ای از سطح اجاق که دوست دارید ظروف را قرار دهید. شما می توانید از اجاق گاز خود مانند یک آشپز القایی معمولی با مناطق پخت و پز جداگانه استفاده کنید یا آن را با لمس یک دکمه وصل کنید. این به این معنی است که شما فضای بیشتری به دست می آورید، به عنوان مثال برای قرار دادن وسایل آشپزخانه بزرگ، پخت کباب، هر کجا که دوست دارید.

اجاق صفحه برقی بوش مدل PIV675N17E دارای 17 سطح توان می‌باشد 

افزایش قدرت با عملکرد PowerBoost

قدرت اضافی اضافه شده با عملکرد PowerBoost بهبود یافته و می‌تواند در مدت زمان 50 درصد کوتاه‌تر از زمان نرمال آب را به جوش بیاورد قدرت بیشتری برای سرعت بخشیدن به روند پخت و پز. به عنوان مثال، شما هم اکنون می توانید 2 لیتر آب جوش راتقریبا سه برابر سریعتر نسبت به یک سرامیک شیشه ای معمولی به جوش آورید.

ویژگی های و امکانات اجاق گاز صفحه سرامیک مدل PIV675N17E بوش می توان به عملیات DirectSelect، صفحه نمایش قدرت الکترونیکی، سیستم ایمنی قطع برق دستگاه، قفل کنترل پنل، تنظیمات تقویت برای همه مناطق، متغیر تنظیم قدرت 17 مرحله برای هر منطقه، کلید روشن / خاموش، تایمر برای همه مناطق، 2 مرحله Hh شاخص گرما باقی مانده برای هر منطقه، عملکرد یخ زدایی، 4 منطقه پخت و پز القاء و 2 زون منطقه القاء انعقاد با احتمالات استفاده متفاوت: هر کدام دارای 2 منطقه تک زاویه 480 سانتی متر یا 1 منطقه flexInduction از 915 سانتی متر اشاره کرد.

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
طول51 سانتی‌متر
سایر ویژگی هامجهز به قفل کودک و سیستم ایمنی قطع برق دستگاه - قابلیت تنظیم اتوماتیک در 17 حالت - سیستم ترکیب دو محدود و تنظیم و کنترل دمای لازم برای پخت
وزن13 کیلو گرم
رنگمشکی
تعداد شعلهچهار شعله
صفحه نمایشگردارد
نوع اجاقبرقی
عرض60 سانتی‌متر
تایمردارد
صفحه کنترل لمسیدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اجاق صفحه برقی بوش PIV675N17E

اجاق صفحه برقی بوش PIV675N17E