لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اجاق صفحه برقی بوش PIK975N24E بزرگ‌نمایی

اجاق صفحه برقی بوش PIK975N24E

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

 صفحه برقی بوش PIK975N24E

صفحه سرامیک برقی بوش PIK975N24E از سری 8 محصولات توکار شرکت بوش ساخت کشور اسپانیا می باشد، این صفحه برقی اینداکشن بوش با جنس بدنه استیل ضدزنگ و وزن این صفحه 17 کیلوگرم بوده و ابعاد آن 527×916×50 میلی‌متر است. با FryingSensor Plus، شما می توانید غذاهای سرخ شده خود را به طور کامل در مناطق پخت و پز دایره ای قهوه ای. سنسور درجه حرارت را براساس 4 سطح سرخ کردن یا 9 برنامه تنظیم کنید و به طور خودکار فرایند سرخ کردن را کنترل می شود. 

پخت سریعتر، کاهش مصرف انرژی. با پخت القای 

مخازن القایی تنها در جایی که مورد نیاز است، حرارت را تولید می کنند. این برای شما چیست؟ ایمنی بیشتر و راحتی بیشتر. دمای پایین نگه داشتن هر دو دست بزرگ و کوچک را از سوزاندن. نه تنها این، بلکه یک سر و صدای القایی، دو لیتر آب را به دو برابر سریعتر از یک سرامیک شیشه ای سرازیر می بخشد، که همچنین موجب صرفه جویی در انرژی زیادی می شود.

اجاق صفحه برقی بوش PIK975N24E دارای 5 محدوده القایی پخت است که شامل 1 محدوده دوگانه می‌باشد.

اجاق برقی بوش

افزایش قدرت با عملکرد PowerBoost

قدرت اضافی اضافه شده با عملکرد PowerBoost بهبود یافته و می‌تواند در مدت زمان 50 درصد کوتاه‌تر از زمان نرمال آب را به جوش بیاورد قدرت بیشتری برای سرعت بخشیدن به روند پخت و پز. به عنوان مثال، شما هم اکنون می توانید 2 لیتر آب جوش راتقریبا سه برابر سریعتر نسبت به یک سرامیک شیشه ای معمولی به جوش آورید.

قدرت این صفحه 10800 کیلو وات بوده و دارای 17 سطح توان می‌باشد. شما می‌توانید با سیستم Direct Select تعبیه شده در این صفحه، بعد از روشن کردن صفحه، توان مورد نیاز برای پخت خوراک دلخواهتان را تعیین کرده و به سادگی منتظر پخت بهینه آن بمانید. همچنین سیستم Power Management Function نیز میزان حرارت لازم برای پخت غذاها را تشخیص داده و تنظیم می‌کند. این فناوری یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌ این صفحه است که آن را در میان برترین گزینه‌های انتخابی شما قرار می‌دهد.

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
طول52.7 سانتی متر
سایر ویژگی هادارای 5 شعله زمان‌دار - سیستم قفل کودک - 17 توان الکترونیکی، دارای نشانگر دیجیتال 2 مرحله‌ای گرمای باقیمانده و سنسور سرخ کردن
وزن17 کیلو گرم
رنگمشکی
تعداد شعلهپنج شعله
صفحه نمایشگردارد
نوع اجاقبرقی
عرض90 سانتی‌متر
تایمردارد
صفحه کنترل لمسیدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اجاق صفحه برقی بوش PIK975N24E

اجاق صفحه برقی بوش PIK975N24E