لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اجاق صفحه برقی بوش PIA611F18E بزرگ‌نمایی

اجاق صفحه برقی بوش PIA611F18E

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

اجاق صفحه برقی بوش مدل PIA611F18E

اجاق توکار برقی مدل PIA611F18E از سری 6 محصولات توکار بوش با عرض 60 سانت به رنگ مشکی می‌باشد، این محصول دارای نمایشگر دیجیتال، قفل کنترل پنل، عملکرد تقویت قدرت برای تمام مناطق، سنسور تشخیص پان اتوماتیک و سیستم ایمنی اتوماتیک خاموش شونده می باشد.

DirectSelect: آسان برای درک و حتی ساده تر برای کار

 با تشکر از کنترل پنل بصری، شما می توانید مناطق پخت و پز را انتخاب کنید و سطح قدرت خاصی را که می خواهید انتخاب کنید - به طور مستقیم و به سرعت. همچنین دارای نمایشگر مصرف انرژی واقعی و همچنین عملکرد QuickStart و ReStart است.

اجاق صفحه بوش PIA611F18E ساخت کشور اسپانیا می‌باشد.

اجاق گاز بوش

این اجاق صفحه توکار با طراحی بدون فریم دارای کنترل الکترونیکی هست که کنترل های در قسمت جلو قرار گرفته است. از امکانات این محصول می توان به 17 سطح توان مختلف می‌باشد. کافی است شما محل پخت مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس سطح توان مورد نیاز برای پخت غذایتان را مستقیما تعیین کنید و پس از آن منتظر اتمام پخت باشید، کلید روشن / خاموش، تایمر برای همه مناطق، شاخص گرمای باقی مانده 2 مرحله برای هر منطقه، عملکرد کنترل قفل کودک، عملکرد‌ QuickStart، عملکرد‌ شروع مجدد و نمایش مصرف انرژی می باشد.

پخت سریعتر، کاهش مصرف انرژی. با پخت القای 

مخازن القایی تنها در جایی که مورد نیاز است، حرارت را تولید می کنند. این برای شما چیست؟ ایمنی بیشتر و راحتی بیشتر. دمای پایین نگه داشتن هر دو دست بزرگ و کوچک را از سوزاندن. نه تنها این، بلکه یک سر و صدای القایی، دو لیتر آب را به دو برابر سریعتر از یک سرامیک شیشه ای سرازیر می بخشد،که همچنین موجب صرفه جویی در انرژی زیادی می شود.

قدرت اضافی اضافه شده با عملکرد PowerBoost بهبود یافته در سر و صدای القایی در این اجاق صفحه برقی بوش باعث می شود قدرت بیشتری برای سرعت بخشیدن به روند پخت و پز. به عنوان مثال، شما هم اکنون می توانید 2 لیتر آب جوش تقریبا سه برابر سریعتر نسبت به یک سرامیک شیشه ای معمولی انجام دهید.

مشخصات

کشور سازندهاسپانیا
طول59 سانتی متر
سایر ویژگی هاجنس بدنه سرامیک - مجهز به قفل کودک و تایمر قابل تنظیم زمان پخت - سیستم ایمنی قطع برق - دارای 17 سطح توان مختلف
وزن10 کیلو گرم
رنگمشکی
تعداد شعلهچهار شعله
صفحه نمایشگردارد
نوع اجاقبرقی
عرض60 سانتی‌متر
تایمردارد
صفحه کنترل لمسیدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اجاق صفحه برقی بوش PIA611F18E

اجاق صفحه برقی بوش PIA611F18E