لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! اجاق گاز بوش HSG738257I بزرگ‌نمایی

اجاق گاز بوش HSG738257I

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

اجاق گاز بوش مدل HSG738257I

اجاق گاز مبله فردار بوش با بدنه استیل ضد زنگ از سری 4 محصولات بوش ساخت کشور ایتالیا می باشد، این اجاق گاز مجهز به 5 شعله است که دو شعله آن در اندازه استاندارد، یک شعله اکونومی و قابل استفاده برای ظروف کوچک جهت پخت میباشد، 1 شعله خوراک پز و شعله دیگر آن نیز برای پخت سریع در ظروف بزرگ طراحی شده است. عرض این اجاق گاز به عرض 90 سانتی متر است، که دسترسی شما را آسان‌تر کرده و به راحتی می‌توانید بدون اینکه احساس کمبود جا کنید، همزمان به پخت چند مدل غذا بپزدارید،که مناسب برای استفاده در خانواده های متوسط و پر جمعیت می باشد. همچنین ولوم‌های کنترل این گاز مبله در جلو دستگاه می‌باشد.

اجاق گاز بوش HSG738257I با توان مصرفی 3200 وات و ظرفیت فر 122 لیتری می باشد

فر این اجاق دارای 8 حالت پخت می‌باشد که عبارتند تنظیمات یخ زدایی (حفظ طعم و مزه اصلی)، هوای داغ سه بعدی پلاس (پخت یکنواخت تمام قسمت‌های غذا)، حرارت از پایین / بالا (مناسب برای پخت انواع کیک و غذا)، گریل متغیر نیم عرض ‌(حرارت مستقیم مرکزی)، گریل متغیر تمام عرض (حرارت مستقیم مرکزی)، گریل باهوای داغ (پخت یکنواخت و برشته)، حرارت از پایین و تنظیمات پیتزا که آشپزی را برای شما بسیار آسان و لذت بخش کرده است. درب این فر از جنس شیشه می‌باشد که در برابر حرارت بسیار مقاوم بوده و با داشتن چراغ داخل فر شما میتوانید مراحل پخت محتوایت داخل فر خود را به بدون اینکه مدام درب فر را باز و بسته کنید رویت نمائید.

این اجاق بوش مجهز به سیستم ترموکوپل است که از دو سیم فلزی غیر همجنس ساخته شده، که نسبت به کاهش میزان اکسیژن هوا حساس اند. اهمیت ترموکوپل زمانی مشخص می شود که شعله بطور سهوی در اثر وزش باد یا کمبود اکسیژن و یا سرریز شدن غذا خاموش شود. همچنین دارای فندک خودکار است که شما تنها با چرخاندن ولوم‌‌های کنترلی که در جلو گاز می‌باشد، شعله‌ها روشن شده و دیگر احتیاجی به فشردن دکمه خاص برای فندک نیست.

زیر فر این اجاق گاز محفظه ای برای نگهداری لوازم آشپزخانه قرار گرفته و دارای پایه های قابل تنظیم ارتفاع است که با توجه به نیاز کاربر قابل تنظیم می‌باشد.

مشخصات

کشور سازندهایتالیا
طول60 سانتی‌متر
عرض90 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
سایر ویژگی هامجهز به فر با 8 حالت پخت - مجهز به کشو وسایل آشپزخانه - چراغ داخل فر
وزن70 کیلوگرم
رنگاستیل
تعداد شعلهپنج شعله
صفحه نمایشگردارد
فردارد
ترموکوپلدارد
جوجه گرداندارد
Self Clean----
فندکدارد
نوع اجاقگازی
عرض90 سانتی‌متر

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اجاق گاز بوش HSG738257I

اجاق گاز بوش HSG738257I