لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! اجاق گاز بوش HSG736257I بزرگ‌نمایی

اجاق گاز بوش HSG736257I

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

اجاق گاز بوش مدل HSG736257I

اجاق گاز مبله فردار بوش با بدنه استیل ضد زنگ از سری 2 محصولات بوش ساخت کشور ایتالیا می باشد، این اجاق گاز مجهز به 5 شعله است که دو شعله آن در اندازه استاندارد، یک شعله اکونومی و قابل استفاده برای ظروف کوچک جهت پخت میباشد، 1 شعله خوراک پز و شعله دیگر آن نیز برای پخت سریع در ظروف بزرگ طراحی شده است. عرض این اجاق گاز به عرض 90 سانتی متر است، که دسترسی شما را آسان‌تر کرده و به راحتی می‌توانید بدون اینکه احساس کمبود جا کنید، همزمان به پخت چند مدل غذا بپزدارید،که مناسب برای استفاده در خانواده های متوسط و پر جمعیت می باشد. همچنین ولوم‌های کنترل این گاز مبله در جلو دستگاه می‌باشد. همچنین ولوم‌های کنترل این گاز مبله در جلو دستگاه می‌باشد.

اجاق گاز بوش HSB738257I مجهز به فر چند کاره می‌باشد که ظرفیت آن 112 لیتر است 

فر این اجاق گاز بوش دارای جوجه گردان، گریل با سیستم حرارت مرکزی، حرارت از پایین و چراغ روشنایی می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا از تمام مراحل پخت غذا خود، بدون اینکه درب فر را مدام باز و بسته کنید اطلاع داشته باشید.

این اجاق بوش مجهز به سیستم ترموکوپل است که از دو سیم فلزی غیر همجنس ساخته شده، که نسبت به کاهش میزان اکسیژن هوا حساس اند. اهمیت ترموکوپل زمانی مشخص می شود که شعله بطور سهوی در اثر وزش باد یا کمبود اکسیژن و یا سرریز شدن غذا خاموش شود. همچنین دارای فندک خودکار است که شما تنها با چرخاندن ولوم‌‌های کنترلی که در جلو گاز می‌باشد، شعله‌ها روشن شده و دیگر احتیاجی به فشردن دکمه خاص برای فندک نیست.

یکی دیگر از ویژگی‌های این اجاق گاز این است که مجهز به کشو وسایل آشپزخانه است که در زیر فر این اجاق گاز قرار گرفته و دارای پایه های قابل تنظیم ارتفاع است که با توجه به نیاز کاربر قابل تنظیم می‌باشد.

مشخصات

کشور سازندهایتالیا
طول60 سانتی‌متر
عرض90 سانتی متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
سایر ویژگی هادارای کشو وسایل آشپزخانه و ریل تکیه گاه قفسه - دارای فر چندکاره
وزن70 کیلوگرم
رنگاستیل
تعداد شعلهپنج شعله
صفحه نمایشگردارد
فردارد
ترموکوپلدارد
جوجه گرداندارد
Self Cleanندارد
فندکدارد
نوع اجاقگازی
عرض90 سانتی‌متر

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اجاق گاز بوش HSG736257I

اجاق گاز بوش HSG736257I