لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.

لوازم جانبی ماشین ظرفشویی

18 محصول در این شاخه

لوازم جانبی و مواد شوینده ظرفشویی

دارندگان ماشین‌های ظرفشویی می‌دانند که برای کار با این دستگاه به مواد شوینده برای شستشوی ظروف و به دیگر لوازم جانبی برای بهتر کار کردن دستگاه و بالا بردن کیفیت شستشو نیاز دارند. از بین رفتن چربی روی ظرف‌ها با قرص یا پودر مخصوص ظرفشویی میسر است همچنین برای آن که ظرف‌های چینی و کریستال براق با...

لوازم جانبی و مواد شوینده ظرفشویی

دارندگان ماشین‌های ظرفشویی می‌دانند که برای کار با این دستگاه به مواد شوینده برای شستشوی ظروف و به دیگر لوازم جانبی برای بهتر کار کردن دستگاه و بالا بردن کیفیت شستشو نیاز دارند. از بین رفتن چربی روی ظرف‌ها با قرص یا پودر مخصوص ظرفشویی میسر است همچنین برای آن که ظرف‌های چینی و کریستال براق باشند و خط و خشی بر روی آنها ایجاد نشود به مایع جلادهنده و نمک مخصوص ظرفشویی احتیاج است. در ادامه کار هر یک به طور مختصر شرح داده شده است.

قرص ماشین ظرفشویی

در گذشته افرادی که از پودر برای ظرفشویی استفاده می‌کردند اغلب رضایت چندانی از این نوع شونده نداشتند به تدریج استفاده از پودر ماشین ظرفشویی منسوخ شد و قرص جای آن را گرفت که انتخاب نوع باکیفیت قرص ظرفشویی تفاوت میان پودر و قرص را به خوبی اثبات کرد.

مایع یا روغن جلادهنده

مایع یا روغن جلادهنده همانطور که از نام آن مشخص است باعث جلا و درخشندگی ظرف‌ها می‌شود. کاربرد این مایع به خوبی در ظرف‌های شیشه و کریستال مشخص است که پس از شستشو کاملا تمیز و براق می‌باشند. علاوه بر شفافیت ظروف کریستال استفاده از مایع جلادهنده ظرفشویی در خشک شدن سریع‌تر ظرف‌ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

نمک ظرفشویی

آب شهرهای مختلف دارای سختی متفاوت است که اگر این سختی کنترل نشود دستگاه به خوبی کار نکرده و یا حتی پس از مدتی دچار آسیب می‌شود همچنین با وجود این سختی در آب ظرف‌ها نیز به هنگام شستشو آسیب می‌بینند. در واقع کار نمک ظرفشویی از بین بردن این سختی است و کمک می‌کند تا نتایج شستشو در سطح بالایی قرار گیرند.

بر این اساس به هنگام خرید ظرفشویی شما به قرص، مایع جلادهنده و نمک ظرفشویی نیازمند خواهید بود تا کیفیت واقعی شستشو را نظاره‌گر باشید.

لوازم جانبی و مواد شوینده فینیش

برند فینیش یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌های تولید کننده شوینده‌های ماشین ظرفشویی است که شرکت بوش آلمان نیز آن را تایید و به خریداران ماشین ظرفشویی خود پیشنهاد داده است. فینیش نیز یک کمپانی آلمانی است که انواع قرص ماشین ظرفشویی، مایع جلادهنده، جرم‌گیر و نمک ظرفشویی را در بالاترین کیفیت عرضه می‌کند.

کمتر
بیشتر