لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی روکار

6 محصول در این شاخه

ماشین ظرفشویی رومیزی بوش

ظرفشویی رومیزی برای خانواده‌های کم جمعیت و یا آنهایی که رفت و آمد زیادی ندارند گزینه مناسبی برای خرید خواهد بود. اگر از شستشوی ظرف‌ها خسته شده‌اید یا به دلیل مشغله کاری فراوان زمان کافی برای شستشوی ظرف‌های کثیف ندارید ماشین ظرفشویی می‌تواند دستگاه کاربردی برای شما باشد. یکی از تولیدکننده‌ها...

ماشین ظرفشویی رومیزی بوش

ظرفشویی رومیزی برای خانواده‌های کم جمعیت و یا آنهایی که رفت و آمد زیادی ندارند گزینه مناسبی برای خرید خواهد بود. اگر از شستشوی ظرف‌ها خسته شده‌اید یا به دلیل مشغله کاری فراوان زمان کافی برای شستشوی ظرف‌های کثیف ندارید ماشین ظرفشویی می‌تواند دستگاه کاربردی برای شما باشد. یکی از تولیدکننده‌های موفق ظرفشویی رومیزی، بوش آلمان است که با ساخت دستگاه‌های مختلف زندگی مدرن را به افراد در کشورهای مختلف هدیه داده است. ظرفشویی رومیزی بوش با فضای کمی که اشغال می‌کند می‌تواند بر روی کابینت یا کانتر آشپزخانه شما قرارگیرد. به طور کلی ظرفشویی‌های بوش طراحی ساده و در عین حال خیره کننده‌ای دارند که وجود آن‌ها در آشپزخانه سبب زیبایی بیشتر فضا می‌شود.

تجربه متفاوت با خرید ظرفشویی بوش

امکانات و برنامه‌های شستشوی مختلفی بر روی مدل‌های گوناگون این دستگاه قرار گرفته که کمک می‌کند تا مصرف کننده آسایش بیشتری را در هنگام شستشوی ظرف‌ها تجربه کند.
از برنامه‌ای با دمای 70 درجه گرفته که برای ظرف‌‌های بسیار چرب مناسب است تا برنامه‌ای با دمای آب 40 درجه برای ظرف‌های کریستال و شیشه که حساس‌تر هستند، در مجموع کمک می‌کنند تا هر گونه ظروف با کثیفی‌های مختلف را با این دستگاه بشویید. همچنین مهندسان بوش برای کسب رضایت بیشتر مصرف کننده‌های خود برنامه‌های ویژه‌ای برای ظرفشویی بوش در نظر گرفتند که این برنامه‌ها بسته به مدل متفاوت است. برنامه‌های ویژه شستشو به سیکل اصلی افزوده می‌شوند و نتایج بهتر و تمیزتری را رقم می‌زنند.
وجود سیستم نشتی آب، سیستم تشخیص تعداد ظروف و میزان کثیفی آنها و مصرف آب و انرژی پایین این دستگاه‌ها محبوبیت بیشتری را برای ظرفشویی رومیزی بوش ایجاد می‌کند.

ظرفشویی بوش رومیزی در دو رنگ سفید و استیل عرضه می‌شود که خریداران می‌توانند طبق سلیقه خود رنگ مناسب و مورد علاقه‌شان را انتخاب نمایند. بد نیست بدانید که این دستگاه علاوه‌بر آلمان، در ترکیه، لهستان و اسپانیا نیز تولید می‌شود. در بازار ایران ظرفشویی روکار بوش همراه با دیگر محصولات آن توسط سه شرکت بوش سرویس، کاراسرویس و سیهاوی عرضه می‌شوند که ظرفشویی‌های آن با گارانتی 36 ماه این شرکت‌ها به فروش می‌رسند. اگر شاغل هستید و خانواده کم جمعیتی دارید خرید ظرفشویی بوش رومیزی برایتان بسیار مناسب است و شستشوی ظرف‌ها را آسان می‌کند.

کمتر
بیشتر

فیلترها:

رنگ
ظرفیت
تعداد سبد
زئولیت
سری