لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی مبله

82 محصول در این شاخه

ظرفشویی مبله بوش

برای بسیاری، دیگر داشتن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه یک ضرورت محسوب می‌شود چرا که این دستگاه با ورود خود کار سخت و زمان‌بر شستن ظروف را آسان کرده و کمک می‌کند که از یک سو در زمان شما صرفه جویی شده و از سویی دیگر باعث می‌شود که خانم خانه در دورهمی‌ها با خیالی آسوده به مهمانان خود رسیدگی کند. اگر از جنبه بسی...

ظرفشویی مبله بوش

برای بسیاری، دیگر داشتن ماشین ظرفشویی در آشپزخانه یک ضرورت محسوب می‌شود چرا که این دستگاه با ورود خود کار سخت و زمان‌بر شستن ظروف را آسان کرده و کمک می‌کند که از یک سو در زمان شما صرفه جویی شده و از سویی دیگر باعث می‌شود که خانم خانه در دورهمی‌ها با خیالی آسوده به مهمانان خود رسیدگی کند. اگر از جنبه بسیار کاربردی استفاده ظرفشویی در مهمانی‌ها بگذریم این دستگاه برای خانواده‌های پر جمعیت و یا پر رفت و آمد می‌تواند بهترین گزینه باشد البته باید در نظر داشت که برای پاسخ به نیاز این خانواده‌ها ماشین ظرفشویی مبله مناسب‌تر خواهد بود.
ظرفشویی مبله با ظرفیت بالایی که در مقایسه با ظرفشویی‌های رومیزی دارد می‌تواند تعداد بیشتری ظروف را درون خود جای دهد. اغلب ظرفشویی‌های مبله ظرفیتی برابر با 13 یا 14 نفره دارند که به خوبی نیاز یک خانواده بزرگ را جوابگوست.

خرید ماشین ظرفشویی مبله بوش

پس از آن که تصمیم به خرید ظرفشویی گرفتید با اولین سوالی که در ذهن خود مواجه خواهید شد این است که کدام برند بهتر و باکیفیت‌تر است؟ با جستجویی کوتاه و دیدن تعدد تولیدکننده‌های ظرفشویی قطعا سر در گم خواهید شد اما با اندکی تحقیق نیز در خواهید یافت که سال‌های سال است در کنار نام ظرفشویی همیشه نام بوش بوده است. در واقع شرکت بوش اولین تولید کننده این دستگاه بوده و به واقع در این سال‌ها توانسته دستگاه‌های شستشوی فوق‌العاده‌ای را تولید کند. ماشین ظرفشویی مبله بوش یکی از هزاران تولیدات این شرکت است که کیفیت بالای شستشوی این دستگاه مورد تایید مصرف کنندگان آن است و همین رضایت بالا سبب محبوبیت ظرفشویی بوش در میان افراد شده است.
این دستگاه علاوه‌بر آلمان در کشورهای ترکیه، اسپانیا و لهستان نیز تولید می‌شود. در ایران ظرفشویی بوش توسط سه شرکت بوش سرویس، کاراسرویس و سیهاوی ارائه می‌شود و دارای 36 ماه گارانتی است. برای خرید ظرفشویی بوش به فاکتورهای بسیاری باید توجه داشت که اولین آن رنگ است که این دستگاه از رنگ‌های سفید، استیل و نقره‌ای برخوردار می‌باشد. فاکتور بعدی در انتخاب بهترین مدل ظرفشویی مبله بوش، برنامه‌های شستشو و امکانات آن است که با توجه به نیازهای‌تان باید مدلی را انتخاب کنید تا برای شما بالاترین کارایی را داشته باشد.

کمتر
بیشتر

فیلترها:

رنگ
تعداد سبد
زئولیت